Loading...

Saha Kurulumu Güneş Enerji Sistemi

Lisanssız Üretimler için; 5mW’a kadar lisans almadan sadece TEİAŞ’a yapacağınız başvuru sonucunda güneş enerjisi santraline sahip olabilirsiniz. Yapacağınız yatırımı kısa sürede finase ederek , kalan zaman içerisinde kar elde edebilirsiniz. Devletimizin alım garantisi Güneş Enerjisinde elektrik üretim sistemlerine sizde sahip olabilirsiniz. Diğer santral maliyetlerine göre çok düşük maliyetle sizde bir santrale sahip olabilirsiniz.

Lisanslı Üretim için; EPDK’ya yapacağınız başvuru ile çok büyük ölçekli güneş enerjisi santrallerine sahip olabilirsiniz. Seçilecek bölgelere ve alınan lisans büyüklüğüne göre yatırım yapabilirsiniz.

 

Neden UGE SOLAR?

UGE SOLAR ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz. UGE SOLAR, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hem de ürünlere garanti vermektedir.

 

GES Kurulum Süreci Nasıl Gerçekleşiyor ?

Talep  Oluşturma : UGE  SOLAR ‘ın internet sitesinden , mail yoluyla yada firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz.

GES Planlanan yeri ziyaret :  UGE SOLAR ‘ın deneyimli ekibi ve mühendisleri projeyi yapılacak yeri ziyaret edip gerekli bilgileri topluyoruz.

Fizibilite Raporu oluşturulması : Topladığımız bilgiler ışığında fizibilite raporu oluşturuyoruz. İçeriğinde toplam üretilecek enerji miktarı,toplam maliyet analizi ve geri dönüş süreleri hesaplanıyoruz.

Onaya Sunulması : Yetkililerce firmanıza gelinip sunumlarımızı yapıyoruz ve sizin onayınıza sunuyoruz.

GES kurulum için çalışmaların başlanılması : Onaya sunulan proje onaylandıktan sonra UGE SOLAR  proje için sürece başlıyoruz.