Loading...

Konut Çatı Güneş Enerji Santrali

UGE Solar güneş paneli sistemi, size karbon salınımınızı azaltan güvenli bir yatırım aracıdır ve enerji kullanımlarda avantaj olmasını sağlar. Ürünlerimiz beklediğiniz enerjiyi sunar ve elektrik faturanızdaki azalma, tamamını karşılama ve hatta kurulan sistem büyüklüğüne göre fazla üretilen elektriği devlete verilerek ay sonu mahsuplaşma ile kar ede edebilirsiniz.

Üst düzey teknolojiye sahip ürünlerimiz enerji tasarrufu sağlarken kaynakları koruyan güvenli bir yatırım yapmanıza da olanak sağlar. UGE SOLAR ; bölgenizdeki kurulum ekiplerimiz tarafından ön çalışmaları yapılır ve size en uygun maliyetler ile anahtar teslim güneş enerjisi sistem kurumları yapılır.

 

Neden UGE SOLAR?

UGE SOLAR ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz. UGE SOLAR, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hem de ürünlere garanti vermektedir.

 

GES Kurulum Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Talep  Oluşturma : UGE  SOLAR ‘ın internet sitesinden , mail yoluyla yada firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz.

GES Planlanan yeri ziyaret :  UGE SOLAR ‘ın deneyimli ekibi ve mühendisleri projeyi yapılacak yeri ziyaret edip gerekli bilgileri topluyoruz.

Fizibilite Raporu oluşturulması : Topladığımız bilgiler ışığında fizibilite raporu oluşturuyoruz. İçeriğinde toplam üretilecek enerji miktarı,toplam maliyet analizi ve geri dönüş süreleri hesaplanıyoruz.

Onaya Sunulması : Yetkililerce firmanıza gelinip sunumlarımızı yapıyoruz ve sizin onayınıza sunuyoruz.

GES kurulum için çalışmaların başlanılması : Onaya sunulan proje onaylandıktan sonra UGE SOLAR  proje için sürece başlıyoruz.