Loading...

Edüstriyel Çatı Güneş Enerji Satrali

İster kurumunuzun çatısına, güneş enerji sistemi kurarak yapacağınız yatırımla çevreye duyarlı bir santrale sahip olabilirsiniz.

Yapılacak yatırım miktarına göre, elektrik masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz ve hatta kurulan sistem büyüklüğüne göre fazla üretilen elektriği devlete verilerek ay sonu mahsuplaşma ile kar ede edebilirsiniz. UGE SOLAR, proje finansmanı, geliştirilmesi, sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine ve ürünlere garanti vermektedir.

Ticari kuruluşlar; üniversiteler , hastaneler , okullar , fabrikalar ve elektrik tüketimi yüksek bütün kuruluşlar için bütün elektrik masraflarını karşılama imkanına güneş enerji sistemleriyle mümkündür. Elektrik tüketim miktarınıza göre yapılacak yatırımla elektrik tüketim maliyetini ortadan kaldırabilir , bu sayede hem çevre duyarlı sistemler sahip olursunuz hem de en güvenli üretim modeline.

 

Neden UGE SOLAR?

UGE SOLAR ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz. UGE SOLAR, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hem de ürünlere garanti vermektedir.

 

GES Kurulum Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Talep  Oluşturma : UGE  SOLAR ‘ın internet sitesinden , mail yoluyla yada firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz.

GES Planlanan yeri ziyaret :  UGE SOLAR ‘ın deneyimli ekibi ve mühendisleri projeyi yapılacak yeri ziyaret edip gerekli bilgileri topluyoruz.

Fizibilite Raporu oluşturulması : Topladığımız bilgiler ışığında fizibilite raporu oluşturuyoruz. İçeriğinde toplam üretilecek enerji miktarı,toplam maliyet analizi ve geri dönüş süreleri hesaplanıyoruz.

Onaya Sunulması : Yetkililerce firmanıza gelinip sunumlarımızı yapıyoruz ve sizin onayınıza sunuyoruz.

GES kurulum için çalışmaların başlanılması : Onaya sunulan proje onaylandıktan sonra UGE SOLAR  proje için sürece başlıyoruz.