Loading...

YACHT GES

Denizcilik de büyük bir önem taşıyan güneş enerjisi uzman ve deneyimli ekibiz ile hizmet vermekteyiz. Yatch larda ve teknelerde tesisat tadilat uygulamalarının yapılması zorlu ve tecrübe gerektiren bir alandır. Firma olarak tesisat alanında profesyonel şekilde uygulanması için firmamız bünyesin de uzman kaptan yer almaktadır.

Neden UGE SOLAR?

UGE SOLAR ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz. UGE SOLAR, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hem de ürünlere garanti vermektedir.

 

GES Kurulum Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Talep  Oluşturma : UGE  SOLAR ‘ın internet sitesinden , mail yoluyla yada firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz.

GES Planlanan yeri ziyaret :  UGE SOLAR ‘ın deneyimli ekibi ve mühendisleri projeyi yapılacak yeri ziyaret edip gerekli bilgileri topluyoruz.

Fizibilite Raporu oluşturulması : Topladığımız bilgiler ışığında fizibilite raporu oluşturuyoruz. İçeriğinde toplam üretilecek enerji miktarı,toplam maliyet analizi ve geri dönüş süreleri hesaplanıyoruz.

Onaya Sunulması : Yetkililerce firmanıza gelinip sunumlarımızı yapıyoruz ve sizin onayınıza sunuyoruz.

GES kurulum için çalışmaların başlanılması : Onaya sunulan proje onaylandıktan sonra UGE SOLAR  proje için sürece başlıyoruz.